Słupy energetyczne

Słupy energetyczne

Dziesiątki tysięcy słupów energetycznych w Polsce jest postawiona nielegalnie. Zakłady energetyczne nie starały się o uzyskanie odpowiedniej zgody od właścicieli posesji lub działały na zasadzie jednostronnej dyspozycji.

Każda osoba, która na swojej działce czy posesji posiada energetyczną linię przesyłową, wodociągową czy gazową, która została postawiona bez zgody właściciela ma prawo starać się o odszkodowanie.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • szybkość działania
  • 97,8 procentową skuteczność
  • wysokie odszkodowania

Bardzo często właściciele działek nie zdają sobie sprawy z faktu, że biegnąca na ich posesji linia energetyczna, wodociągowa czy gazowa znajduje się tam nie legalnie. Nie wiedzą też, że z tego tytułu można starać się o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z nieruchomości – do 10 lat wstecz (w szczególnych wypadkach nawet do 30 lat). Jeśli nie doszło do zasiedzenia można również starać się o ustanowienie odpłatnej służebności.

Trzy kroki do najwyższego odszkodowania:

  • ustal kto jest właścicielem sieci przesyłowej i kiedy ona powstała
  • sprawdź księgę wieczystą nieruchomości czy widnieją w niej jakiekolwiek prawa firmy przesyłowej
  • skontaktuj się z Odszkodowania Centrum

Ogólna porada

Jeśli odnieśli Państwo jakąkolwiek szkodę, która wywołała negatywny efekt na zdrowiu fizycznym bądź psychicznym, to odszkodowanie najprawdopodobniej się Państwu należy. Warto zatem podjąć działania, w celu uzyskania stosownej rekompensaty.

Zachęcamy do współpracy.

Zgłoś sprawę